KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 17548106
nr 1754 8106
Elli Hemberg
(1896-1994), Sverige
Gouache, Ej signerad, "polykrom komposition", stämpel på baksidan "Att detta verk är utfört av Elli Hemberg (1896-1994) intygas av Konstnär Elli Hembergs Stiftelse", på kartong. Bildmått: 22x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Elli Hemberg, svensk bildkonstnär född 1896, död 1994 .
Utrop:
4.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 14:56:57)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:30:26
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor